top of page

SVATBA

foto (38).jpg

Svatbě sluší romantika

Který ze zamilovaných párů zvažující vstup do manželství, by si nepřál vysněnou svatbu plnou romantiky, štěstí a nádherných okamžiků v malebné oblasti Kokořínsko nedaleko hradu Kokořín.

 

Abyste vysněnou svatbu mohli zorganizovat, potřebujete spoustu příprav. Svatební pár jezdí od místa k místu, od zlatníka ke zlatníkovi, porovnává různé nabídky, hledá ten nejkrásnější dort, dekoraci a ….

 

A seznam úkolů je stále delší a delší a čas k přípravě stále kratší a kratší. Zkušený tým Rezidence Liběchov rád  převezme Vaše starosti.

Bez názvu.jpg

Můžete využít komfort svatebního obřadu, hostiny a veselice v jednom místě.

 

V krásné stylové zahradě s tekoucí kaskádou pro vás připravíme svatební obřad občanský, církevní nebo registrované partnerství.

Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, obřadu, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy, dekorace, fotografa nebo kamery, hudby a konečně večerní svatební veselice.

 

Využíváme služeb již osvědčených dodavatelů.

Rezidence Liběchov je exkluzivní místo s neopakovatelnou atmosférou. Vila z 30.let postavená na kopci, nedaleko hradu Kokořín. V elegantním prostředí vily z 30.let ve stylu art deco s nevšední atmosférou prožijete svůj vysněný svatební den. Také Vaši hosté zajisté ocení vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby.

 

Nemusíte se u nás trápit nepřízní počasí ,jsme připraveni na každou alternativu. V oranžerie s kapacitou až 120 lidí je místo, kde jste v přímém kontaktu s přírodou s nádherným výhledem do Kokořínského údolí , rozsáhlé rezidenční zahrady a lesoparku, které Vás upoutají kouzlem barev v každém ročním období.

Možná je pro Vás lákavá i nabídka, že hotel, zahrada, terasa , oranžerie a restaurace vše v dokonalé eleganci a stylu bude ve Váš svatební den k dispozici exkluzivně jenom pro Vás.

 

Váš svatební den

bottom of page