top of page
Pokoje

Naše Pokoje

Pro hosty Rezidence Liběchov je připraveno 12 pokojů s kapacitou 35 lůžek. Jednotlivé pokoje mají individuální design ve stylu art deco a vytváří teplou atmosféru. 

 

Pohodlné matrace, kosmetika L´Occitane, minibar, trezor, domácí obuv, župan, LCD televizor s možností připojení na počítač, internet, vybavení zajišťující nejvyšší komfort hosta.

 

Několik pokojů má vlastní terasu s posezením a okouzlujícím výhledem do Kokořínského údolí. Zvláštností jsou pokoje Garden rooms, s přímým vstupem do rozlehlé kaskádovité zahrady.

Parkování u hotelu a Wi-Fi zdarma.

Check-in od 14.00 hodin, check-out do 10.00 hodin

Zahradní Pokoje

Pokoje se nachází v nejnižším patře našeho hotelu a mají přímý vstup do naší kaskádovité zahrady. Na každém pokoji je velká manželská postel (pokoje lze využít i jako jednolůžkové).

Pokoje s Výhledem 

Pokoje mají vlastní terasu nebo balkon, který můžete využít během teplých dní a nocí pro příjemné posezení na čerstvém vzduchu v soukromí. Na každém pokoji je velká manželská postel

(pokoje lze využít i jako jednolůžkové).

Pokoje Classic

Komfortně zařízené pokoje, které Vám zajistí dostatek pohodlí při Vašich soukromých či pracovních cestách. Na pokojích je velká manželská postel (pokoje lze využít i jako jednolůžkové).

bottom of page