Hotel

Ubytování          Vouchery          Balíčky          Oranžerie

Rezidence Liběchov  Vás již na první pohled nadchne exterierem a okouzlující zahradou. Koncept je postaven na špičkové kuchyni, stylovém prostředí s atmosférou třicátých let a individuálním přístupu k hostům. Hotel s nadčasovou elegancí, sofistikovaným stylem s tradiční hotelovou zdvořilostí je plný života. Spojení současnosti a minulosti, všechno vyjadřuje dokonalou pohostinnost. Vstřícný personál a pohodová atmosféra  Vás provází po celém hotelu. 

Hotel ve stylu art deco v Liběchově v malebné oblasti Kokořínsko, vzdálený 8 km z Mělníka, 40 min z Prahy, velmi často navštěvovaný Pražany pro své mírné a zdravé podnebí, nevšední přírodu, která je umocňována hlubokými lesy, četnými pískovcovými skalami a jezírky a nedalekým hradem Kokořín.

Výborné jídlo, nádherný exteriér, skvělá a teplá atmosféra, vkusný a elegantní interiér, okouzlující zahrada, wellness…je mnoho důvodů proč navštívit Rezidenci Liběchov.

 

Historie hotelu - hotel vznikl rekonstrukcí vily ze třicátých let. Vilu projektoval známý architekt Josef Lauerman ve stylu art deco. Nechal jí postavit  významný pražský továrník Moučka jako letní sídlo pro svoji manželku. Vilu velmi často navštěvovali umělecké i politické celebrity třicátých let. Na počátku 2. světové války byla však  zabrána wehrmachtem. Po skončení války byla vrácena majiteli a krátce na to v roce 1948 zkonfiskována komunistickým režimem. Vilu získali zpět potomci majitele v roce 1992 v restituci. Mezitím sloužila jako školící středisko primátora hlavního města Prahy Vacka a nakonec jako výchovný ústav. Rozsáhlou rekonstrukcí v roce 2006 byl styl art deco zachován jak v exteriéru tak i v interiérovém vybavení, dubové parkety, dřevěné balustrády, štukové stropy, kované zábradlí, mramorový krb vzbuzují úctu ke starému řemeslu. 

 

Rychlý kontakt

Rezidence Liběchov
Liběchov 121
277 21 Liběchov


E-mail:

recepce@rezidence-libechov.cz

Telefon: 315 650 000

Mobil: 733 578 155

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Email
Text

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šestnáct a osmnáct 

Tripadvisor

Facebook