top of page

SVATBA

Který ze zamilovaných párů zvažující vstup do manželství, by si nepřál vysněnou svatbu plnou štěstí a nádherných okamžiků.

Abyste vysněnou svatbu mohli uskutečnit, potřebujete spoustu příprav. Zkušený a milý tým Rezidence Liběchov Vám pomůže doladit na individuálních schůzkách náročné přípravy, experimentování mezi  tradicí a hledáním inovací a současností, atˇ se již jedná o dekorace, menu, květiny ... 

 

V den D Vám bude k dispozici náš organizátor, koordinátor tak, aby vše probíhalo podle plánu a všichni byli spokojeni.

 

Těšíme se na Vás ....

foto (38).jpg
Bez názvu.jpg

Svatební video 

Můžete využít komfort svatebního obřadu, hostiny a veselice v jednom místě.

 

V krásné stylové zahradě s tekoucí kaskádou pro vás připravíme svatební obřad občanský, církevní nebo registrované partnerství.

Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, obřadu, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy, dekorace, fotografa nebo kamery, hudby a konečně večerní svatební veselice.

 

Využíváme služeb již osvědčených dodavatelů.

Rezidence Liběchov je exkluzivní místo s neopakovatelnou atmosférou. Vila z 30.let postavená na kopci, nedaleko hradu Kokořín. V elegantním prostředí vily z 30.let ve stylu art deco s nevšední atmosférou prožijete svůj vysněný svatební den. Také Vaši hosté zajisté ocení vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby.

 

Nemusíte se u nás trápit nepřízní počasí ,jsme připraveni na každou alternativu. V oranžerie s kapacitou až 120 lidí je místo, kde jste v přímém kontaktu s přírodou s nádherným výhledem do Kokořínského údolí , rozsáhlé rezidenční zahrady a lesoparku, které Vás upoutají kouzlem barev v každém ročním období.

Možná je pro Vás lákavá i nabídka, že hotel, zahrada, terasa , oranžerie a restaurace vše v dokonalé eleganci a stylu bude ve Váš svatební den k dispozici exkluzivně jenom pro Vás. 

S Vaší svatbou Vám ráda poradí naše koordinátorka, Kateřina Petřinová, na telefonním čísle  +420 606 295 531 nebo na emailu katka.petrinova@rezidence-libechov.cz

 

bottom of page