Svatební den v Rezidenci Liběchov

 Svatební gastro          Svatební dorty

      

 Svatbě sluší romantika

Který ze zamilovaných párů zvažující vstup do manželství, by si nepřál vysněnou svatbu plnou romantiky, štěstí a nádherných okamžiků v malebné oblasti Kokořínsko nedaleko hradu Kokořín. Abyste vysněnou svatbu mohli zorganizovat, potřebujete spoustu příprav. Svatební pár jezdí od místa k místu, od zlatníka ke zlatníkovi, porovnává různé nabídky, hledá ten nejkrásnější dort, dekoraci a …. A seznam úkolů je stále delší a delší a čas k přípravě stále kratší a kratší. Zkušený tým Rezidence Liběchov rád  převezme Vaše starosti.

Aranžmá na míru pro Vaši svatební oslavu

Ke startu společným životem patří nezapomenutelná svatební oslava, s kterou jsou spojené pohádkové vzpomínky. Připravíme pro vás jak malou komorní svatbu tak i velkolepé oslavy s přáteli až do 200 lidí. Rezidence je známá skvělou kuchyní, elegantním výjimečným prostředím a vřelým přístupem stálého personálu.

Můžete využít komfort svatebního obřadu, hostiny a veselice v jednom místě. V krásné stylové zahradě s tekoucí kaskádou pro vás připravíme svatební obřad občanský, církevní nebo registrované partnerství. Individuálně s Vámi zrealizujeme Vaše představy a náměty od příjezdu a ubytování svatebních hostů, obřadu, svatebního oběda nebo rautu, zajištění dortu, floristy, dekorace, fotografa nebo kamery, hudby a konečně večerní svatební veselice.


Využíváme služeb již osvědčených dodavatelů.


Svatba-web

 

Rezidence Liběchov je exkluzivní místo s neopakovatelnou atmosférou. Vila z 30.let postavená na kopci, nedaleko hradu Kokořín. V elegantním prostředí vily z 30.let ve stylu art deco s nevšední atmosférou prožijete svůj vysněný svatební den. Také Vaši hosté zajisté ocení vkusnost, eleganci a harmonii celé svatby. 

Nemusíte se u nás trápit nepřízní počasí ,jsme připraveni na každou alternativu. Nově vybudovaná oranžerie s kapacitou až 150 lidí je místo, kde jste v přímém kontaktu s přírodou s nádherným výhledem do Kokořínského údolí , rozsáhlé rezidenční zahrady a lesoparku, které Vás upoutají kouzlem barev v každém ročním období.
Možná je pro Vás lákavá i nabídka, že hotel, zahrada, terasa , oranžerie a restaurace vše v dokonalé eleganci a stylu bude ve Váš svatební den k dispozici exkluzivně jenom pro Vás. Váš svatební den

 Můžete se rozhodnout  pro  tradiční svatební menu, nebo s společně se šéfkuchařem Petrem Strnadem připravíme  pro Vás menu přímo na míru.

Večerní veselici můžete zahájit bohatým rautem nebo barbecue, které bude připraveno pro Vaše hosty na terase.

Postaráme se i o program pro Vaše hosty, popřípadě hlídání dětí. 

Rychlý kontakt

Rezidence Liběchov
Liběchov 121
277 21 Liběchov


E-mail:

recepce@rezidence-libechov.cz

Telefon: 315 650 000

Mobil: 733 578 155

Kontaktní formulář

Jméno
Příjmení
Telefon
Email
Text

Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel dvě a jedna 

Tripadvisor

Facebook